Titles you rated
WaywardRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The LeftoversRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 5.0
The LeftoversRated ★ 3.5- The LeftoversRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.0