Titles you rated
A Time to KillRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
The KillersRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Runaway JuryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
Two ProsecutorsRated ★ 3.0
FranzRated ★ 3.0
Audition 109Rated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.0
The Sum of All FearsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 1.5
Hi.5Rated ★ 3.0