Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
The Murky StreamRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5
TempestRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 2.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
S LineRated ★ 1.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
HyenaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0