Titles you rated
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Love Wind Love SongRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 5.0
Fever PitchRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0