Titles you rated
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 4.5
Green Street HooligansRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0