Movies
Ratings
491
The GrandmasterRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 5.0
True GritRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Kindergarten CopRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Training DayRated ★ 3.0
The TownRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
The I InsideRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 2.0
Hudson HawkRated ★ 2.0
UpRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The OmenRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0