Movies
Ratings
587
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 0.5
Back to the FutureRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 1.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 1.0
ChefRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 1.5
Die HardRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 2.0