Titles you rated
Red EyeRated ★ 2.5
The Number 23Rated ★ 3.0
InfernoRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 2.5
The JacketRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 2.5
The GameRated ★ 3.0
Man on a LedgeRated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 2.0
PrisonersRated ★ 2.5
Parallel LifeRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 2.5
Hannibal RisingRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.5