Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Bread and RosesRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
Coco Before ChanelRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0