Movies
Ratings
125
SpectreRated ★ 0.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
CarsRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 2.5
The Happy LifeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 3.5