Movies
Ratings
608
Still LifeRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
New Year's EveRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 4.5
Space Battleship YamatoRated ★ 1.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0