Movies
Ratings
197
DemolitionRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
RockyRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 3.0
HuntRated ★ 1.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0