Movies
Ratings
180
RayRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The Music Never StoppedRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Troll HunterRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0