Series
Ratings
34 Plus Nine BoysRated ★ 4.5 Plus Nine BoysRated ★ 4.5
 GothamRated ★ 4.5 GothamRated ★ 4.5
 Dream HighRated ★ 4.0 Dream HighRated ★ 4.0
 The Greatest LoveRated ★ 4.5 The Greatest LoveRated ★ 4.5
 The FlashRated ★ 4.0 The FlashRated ★ 4.0
 Twenty AgainRated ★ 4.5 Twenty AgainRated ★ 4.5
 Descendants of the SunRated ★ 4.5 Descendants of the SunRated ★ 4.5
 Secret GardenRated ★ 4.0 Secret GardenRated ★ 4.0
 Master of StudyRated ★ 4.0 Master of StudyRated ★ 4.0
 ConstantineRated ★ 4.0 ConstantineRated ★ 4.0
 Bad GuysRated ★ 5.0 Bad GuysRated ★ 5.0
 Reply 1997Rated ★ 5.0 Reply 1997Rated ★ 5.0
 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
 PinocchioRated ★ 4.5 PinocchioRated ★ 4.5
 Oh My VenusRated ★ 4.5 Oh My VenusRated ★ 4.5
 Discovery of RomanceRated ★ 5.0 Discovery of RomanceRated ★ 5.0
 Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5 Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
 Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0 Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
 Reply 1994Rated ★ 5.0 Reply 1994Rated ★ 5.0
 The HeirsRated ★ 4.5 The HeirsRated ★ 4.5