Movies
Ratings
456
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0