Movies
Ratings
1016
GattacaRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0