Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The StaircaseRated ★ 3.5