Movies
Ratings
224
The Imitation GameRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 1.0
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
FuryRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
The World Is Not EnoughRated ★ 4.5
GoldenEyeRated ★ 3.5
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
The AlamoRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5