Movies
Ratings
58
District 9Rated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
Step UpRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
K-On! The MovieRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0