Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5