Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 2.5
Russian DollRated ★ 3.5- B: The BeginningRated ★ 3.5
Evil GeniusRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0