Series
Ratings
125
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.0
Love and AmbitionRated ★ 5.0
Yellow BootsRated ★ 5.0
Golden CrossRated ★ 3.5
Sweet SpyRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5
Country DiariesRated ★ 4.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.5
Love TrulyRated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 5.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
- BodyguardRated ★ 4.5
SangdoRated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
Two MothersRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 5.0