Titles you rated
After YangRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
The HoleRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
The Half of ItRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5