Titles you rated
AtelierRated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Accidentally in LoveRated ★ 1.0
The Curry SongsRated ★ 2.5
Rokuhodo Yotsuiro BiyoriRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Never Give UpRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Twenty Your Life OnRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Welcome to Wedding HellRated ★ 2.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
Delicious RomanceRated ★ 3.5