Titles you rated
 The World of LoveRated ★ 5.0 The World of LoveRated ★ 5.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 추적Rated ★ 4.5 추적Rated ★ 4.5
 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
 The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0 The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
 Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0 Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
 The KingRated ★ 3.5 The KingRated ★ 3.5
 The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5 The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
 Knives OutRated ★ 4.0 Knives OutRated ★ 4.0
 Some Like It HotRated ★ 4.5 Some Like It HotRated ★ 4.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- Heavy SnowRated ★ 3.5
 First CowRated ★ 4.0 First CowRated ★ 4.0
 The Rose of VersaillesRated ★ 3.0 The Rose of VersaillesRated ★ 3.0
 Love Lies BleedingRated ★ 3.5 Love Lies BleedingRated ★ 3.5
 Days of Being WildRated ★ 1.5 Days of Being WildRated ★ 1.5
 Fallen AngelsRated ★ 2.0 Fallen AngelsRated ★ 2.0
- Gundam Reconguista in G Movie Ⅴ: Shisen wo KoeteRated ★ 3.0
- Gundam Reconguista in G Movie IV: Gekitou ni Sakebu AiRated ★ 3.0