Movies
Ratings
450
Seven SamuraiRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0