Titles you rated
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 2.0
CollectorsRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0