Titles you rated
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.0
Madö King GranzörtRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0- RPG Densetsu HepoiRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 4.0
- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.5
- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.5
- Dragon LeagueRated ★ 4.5
- Burn! Top StrikerRated ★ 5.0