Movies
Ratings
12
August RushRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0