Series
Ratings
171
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
My Shy BossRated ★ 1.0
Voice season1Rated ★ 3.0- Mother GamesRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- CinderellaRated ★ 4.0
- SunflowerRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
MagicRated ★ 3.0