Titles you rated
Memorial DayRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The DivideRated ★ 3.0
Drive AngryRated ★ 2.5
Nick of TimeRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 4.0
World Trade CenterRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
AmistadRated ★ 2.5
2012Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
HannaRated ★ 2.0
PlatoonRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 1.0
CloverfieldRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.0