Movies
Ratings
329
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Child 44Rated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
RampantRated ★ 1.0
The WrathRated ★ 1.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 2.0
Act of ValorRated ★ 3.0
LegendRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0