Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SpacemanRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
UnderwaterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SuburbiconRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0