Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0