Titles you rated
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Fast XRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0