Titles you rated
Dead to MeRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
Agatha All AlongRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0