Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The MarvelsRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0