Series
Ratings
343
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Weekly IdolRated ★ 2.5
Love Behind the MelodyRated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.5
The Deer and the CauldronRated ★ 4.0
New Smiling Proud WandererRated ★ 2.0
Demi-Gods and Semi-DevilsRated ★ 4.0
Queendom 2Rated ★ 2.0
QueendomRated ★ 4.0
Reincarnated as a SwordRated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 3.0
20th Century Hit SongRated ★ 3.5
Ebichu Minds the HouseRated ★ 3.5- School Rumble: 2nd SemesterRated ★ 4.0
- School RumbleRated ★ 4.0
- Korean Ghost StoriesRated ★ 1.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5- Gokusen Special 2Rated ★ 3.0
- Gokusen SpecialRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5