Titles you rated
Tales of HalloweenRated ★ 3.0- Kaidann Yawa-2Rated ★ 1.0
Kidan Piece of DarknessRated ★ 3.5
AliensRated ★ 5.0
The BirdsRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
CarrieRated ★ 4.0
Conan the BarbarianRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
ImpostorRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0