Titles you rated
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Blood: The Last VampireRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0