Titles you rated
The Morning ShowRated ★ 5.0
The DecameronRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 5.0
RatchedRated ★ 3.5
Virgin River Season 6Rated ★ 3.5
Virgin River Season 5Rated ★ 3.5
Too MuchRated ★ 2.5
Pørni Season 1Rated ★ 4.0
Pørni Season 2Rated ★ 4.0
Pørni Season 3Rated ★ 4.5
Pørni Season 4Rated ★ 4.5
Pørni Season 5Rated ★ 5.0
The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 2.5
SirensRated ★ 3.0
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Black DovesRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0