Titles you rated
Someone You LovedRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
DuneRated ★ 1.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 1.0
A Star Is BornRated ★ 3.0