Titles you rated
Little WomenRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
PKRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.5