Series
Ratings
32
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
The ChairRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Heart to HeartRated ★ 3.5- Living Among the RichRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5