Movies
Ratings
275
OppenheimerRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 1.5
School of RockRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0