Movies
Ratings
58- Decision to LeaveRated ★ 5.0
- HuntRated ★ 4.5
- Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
- The OutlawsRated ★ 4.0
- Ten MonthsRated ★ 4.5
- GravityRated ★ 5.0
- ArrivalRated ★ 4.5
- Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
- 6 UndergroundRated ★ 4.0
- SearchingRated ★ 5.0
- PersonaRated ★ 4.5
- The Great BattleRated ★ 3.0
- Perhaps LoveRated ★ 4.0
- Extreme JobRated ★ 4.5
- MidsommarRated ★ 1.5
- Ode to My FatherRated ★ 4.0
- The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
- Your Name.Rated ★ 4.0
- Midnight RunnersRated ★ 3.5
- Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5