Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 1.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 1.0
HiddenRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Bittersweet JokeRated ★ 1.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 1.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Day TripRated ★ 1.0
Porco RossoRated ★ 1.0
ChronicleRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 1.0
This Is 40Rated ★ 1.0
Rough CutRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
C.R.A.Z.Y.Rated ★ 1.0
CarmenRated ★ 1.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 1.0