Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Gemini ManRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5