Movies
Ratings
367
Music and LyricsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Last CastleRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 2.5
RioRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
NoahRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5