Movies
Ratings
405
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Angel's EggRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Black NarcissusRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5